O nas

Apartamenty Klasztorna25

Apartamenty Klasztorna25 znajduje się na jednej z najstarszych ulic Starego Rynku w Poznaniu. Ulica Klasztorna została wytyczona bezpośrednio po lokacji miasta w okresie średniowiecza w 1253 roku. Jej nazwa wywodzi się od klasztoru benedyktynek, który w latach 1605-1803 znajdował się w Pałacu Górków. Pałac Górków to zespół zabudowań z XVI wieku, usytuowany na zbiegu ulic Wodnej, Klasztornej, Koziej i Świętosławskiej.

Obiekt położony jest 1 km od centrum handlowego Stary Browar, 2,8 km od dworca kolejowego Poznań Główny i 8 km od portu lotniczego Poznań-Ławica. Odległość od Międzynarodowych Targów Poznańskich wynosi 2,7 km. Ratusz oddalony jest od Apartamentów Klasztorna25 o 100 metrów, a Muzeum Narodowe – 600 metrów.

WYGODNE ROZWIĄZANIA

Nowoczesna technologia

Do Państwa dyspozycji jest recepcja czynna w godzinach od 8:00 do 20:00. Obsługujemy w języku polskim oraz angielskim.

Dzięki jednemu z najnowocześniejszych systemów zameldują się Państwo u nas również samodzielnie. Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo od nas instrukcje oraz kody, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i zbędnych formalności, szybko i sprawnie.

BLISKO I PYSZNIE

Śniadania

Każdy z Gości może zakupić voucher śniadaniowy do wykorzystania we francuskiej piekarnio-cukierni, która znajduje naprzeciwko naszego obiektu.

Dla smakoszy śniadań polecamy również oddaloną o 100 m od Apartamentów kultową kawiarnię Kamea.

CZAS WOLNY

Miejsce spotkań

Poznański Stary Rynek słynie z trykających się koziołków na ratuszowej wieży, na którą jest widok z niektórych naszych pokoi.

Rynek to nie tylko przepiękne zabytki, ale również miejsca z licznymi kawiarniami, restauracjami i pubami, które są w naszym najbliższym sąsiedztwie.

Klasztorna25 to doskonała baza wypadowa do zwiedzania miasta oraz korzystania z uroków nocnego życia.

POZNAŃ

Miasto biznesu

Poznań to nie tylko zapierające dech w piersi zabytki, ale również miasto biznesu, konferencji, sympozjów i licznych wystaw na Międzynarodowych Targach Poznańskich, które są oddalone zaledwie o 2 km od naszych apartamentów. Dlatego Klasztorna25 to doskonałe miejsce dla podróżujących w celach biznesowych.

Klasztorna25

Polityka względem dzieci

Pobyt dzieci do 5 roku życia jest bezpłatny - istnieje możliwość rezerwacji łóżeczka turystycznego bez dodatkowych opłat. Powyżej 5 roku życia dzieci są traktowane jako osoby dorosłe.

Klasztorna25

Polityka względem zwierząt

Przyjmujemy Gości z ich ukochanymi pupilami, zwierzętami domowymi (psy i koty). Zobowiązujemy naszych Gości do przestrzegania naszego regulaminu, który znajduje się w recepcji hotelu oraz pokojach. Pobytu zwierzęcia w hotelu jest darmowy. Zwierzęta w miejscach ogólnodostępnych powinny być na smyczy.

Klasztorna25

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem. Natomiast w przypadku anulacji rezerwacji w terminie 3 dni przed przyjazdem, gość jest obciążany opłatą za 1 dobę. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 100% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej.